קניות ברשת דרך konim.uno

קניות ברשת דרך konim.uno וקבלים החזר .

לא קונים יותר בלי לקבל החזר.

זה כסף שלכם – אל תוותרו עליו!

How it works

איך זה עובד?

פלטפורמת konim.uno מאפשרת למשתמשים בה לקבל החזרים כספיים עבור קניות ברשת באופן פשוט וברור וללא שינוי בהרגלי הרכישה.

אתרי קניות משלמים לאתרים שונים ברחבי העולם (ובכללם גם לKonim.uno) תשלום מסוים בגין הפניית קונים ואת רוב רובו המכריע של התשלום הנ"ל אנו מעבירים חזרה אליכם, המשתמשים שלנו.

תהליך הרכישה עצמו ממשיך להתבצע באתרי הקניות כרגיל ולפלטפורמת konim.uno אין כל מעורבות בתהליך בחירת המוצרים, תשלום, משלוח, קבלת המוצרים וכיוצ"ב.

לאחר תהליך הרשמה קצר, על המשתמשים להגיע לאתר הבית בכתובת www.konim.uno, ללחוץ על הקישור לאתר בו הם רוצים לקנות ולהמשיך לבצע קניות כרגיל.

ההחזר הכספי המגיע למשתמשים בגין רכישותיהם יתווסף באופן אוטומאטי לחשבונו של כל משתמש בליווי אימייל המודיע לו על שיעור וסך ההחזר שנתקבל בחשבונו.

פירוט הרכישות, סך הרווחים, הכנסות מקניות של חברים, משיכת כספים ופרטים נוספים זמינים למשתמשים בממשק ניהול פשוט וברור.

שימוש נכון ב-Konim.uno .

שימוש בקופונים, קישורים והפניות חיצוניים וכן מבצעים מסוימים של הרשתות הקימעונאיות עלול למנוע מאיתנו קבלת החזר כספי ולכן לא נוכל לזכות אתכם בהתאם.

ישנו מספר מצומצם של מוצרים ספציפיים ו/או מוכרים ספציפיים בגינם לא ניתן לנו החזר כספי כלל. לצערנו לא נוכל לזכות לקוחות בגין אותם מוצרים.

חשוב להקפיד להשתמש בפלטפורמה לפני שאתם מבקרים באתרים של הרשתות הקמעונאיות ובוודאי לפני שאתם בוחרים מוצרים לעגלת הקניות, שאם לא כן,לא תוכלו לקבל את ההחזר הכספי בגין אותן קניות.

לדוגמא, משתמש שגולש באתר של, AliExpress מחפש ומוסיף מוצרים לתוך עגלת הקניות ורק לאחר מכן נזכר שהוא זכאי לקבל החזר כספי ושב לאתר של AliExpress דרך הפלטפורמה לא יהיה זכאי להחזר בגין אותם המוצרים.

תוכנות חסימת פרסומות ו cookies עשויות למנוע מכם את ההחזר הכספי שכן הרשתות הקמעונאיות לא יידעו לשייך את ההחזרים המגיעים לכם לחשבונכם.

היכנסו דרך הקישור http://bernsteinzvika.uno/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *